4 základné rozdelenia štvorhranných pletív

4 základné rozdelenia štvorhranných pletív

Štvorhranné pletivo Resitor

Štvorhranné pletivo Resitor

Klasické pletené pletivá sú štandardom pre oplotenie záhrad. Veľa ľudí však tento typ používa i ako oplotenie okolo domu.

Je to jednoducho klasika… Dnes je doba, kedy už sa dá zohnať prakticky všetko. To platí i o štvorhranných pletivách. Máte na výber z obrovského počtu vlastností, typov.

Vyberte si plot podľa seba.

Chcete vedieť podľa akých kritérií sa rozdeľujú štvorhranné pletivá?

  • Štandardné farebné prevedenia pletív: Štandardnou farbou pletiva je tmavozelená RAL 6005 alebo pozinkovanie.
  • Neštandardné farby pletív: Na objednávku je však možné vyrobiť pletivá aj v iných farebných prevedeniach: Antracitová RAL 7016, Biela RAL 9010, Červená RAL 3020, Čierna RAL 9005, Hnedá RAL 8014, Modrá RAL 5002, Sivá RAL 7030 či Žltá RAL 1018. Cena pletív je vyššia ako pri klasickej zelenej RAL 6005.
  • Štandardné dĺžky pletív: Aj keď sa v cenníkoch často uvádzajú ceny pletív za bežný meter, najčastejšie sa pletivá dodávajú v rolkách, balených po 25 m.
  • Neštandardné dĺžky roliek: Na vyžiadanie sa dá zabezpečiť aj dodanie roliek v iných dĺžkach: 10 m, 15 m či 20 m. Cena za bežný meter je v tomto prípade vyššia ako pri rolkách 25 m. Niektorí dodávatelia si účtujú poplatok za prípravu neštandardných roliek.
Štvorhranné pletivo Resitor

Štvorhranné pletivo Resitor

Facebooktwitterpinterestmail
Daniel Boris
Daniel Boris
Ako riaditeľ firmy AMONIT s.r.o. aktívne pracujeme v oblasti obchodovania s plotovými systémami a bránami od roku 2010. Je za nami viac ako 3500 spokojných zákazníkov. Ploty a brány zabezpečujeme od výroby až po montáž. Naše služby sú dostupné nielen Slovensku, ale aj v iných krajinách Európy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.